Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Niekas iš mūsų nenori pirkti netvarkingos transporto priemonės. Tačiau ar pagalvojote, kad jums gali būti bandoma parduoti automobilį ar motociklą, kuris turi labai blogą praeities istoriją? Gali atsirasti nesąžiningų pardavėjų, kurie norės iš jūsų tik gauti didesnį pelną ir parduoti blogą automobilį.

Važinėdami žiūrėti motociklų, automobilių, žemės ūkio technikos, mes išvaistome tikrai daug savo brangaus laiko. Todėl visuomet prieš važiuojant žiūrėti, siūlome įsigyti jų ataskaitas. VIN patikra portale, jūs galite įsigyti norimos transporto priemonės ataskaitą, kuri bus jums tikrai vertinga.

Šis puslapis suteiks jums svarbios informacijos apie transporto priemonę, kurią jūs ruošiatės pirkti. VIN iš anglų kalbos išvertus, reiškia identifikacinis kodas, kuris yra suteikiamas visiems automobiliams individualiai. Visos transporto priemonės turi skirtingus kodukus, tad reiškia, kad vienodi su kita transporto priemone jie negali būti.

Jei nežinote kur ieškoti VIN koduko, tuomet mes jums padėsime sužinoti ir jį rasti. Visada jie  yra pateikiami automobilio techniniame pase. Taip pat galite ieškoti ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje. Atsidarę kapotą, jis būna išgraviruotas ant kėbulo.

Ką galiu sužinoti iš ataskaitos?

Jūs sužinote daug naudingos informacijos apie jus dominantį automobilį. Reikėtų nepamiršti, kad taip pat išvengsite blogų pardavėjų, kurie norės parduoti automobilį su atsukta rida arba kadaise patirtomis sunkiomis avarijomis.

  • Patirtos avarijos – ne paslaptis, kad važinėdami automobiliu mes norime jaustis saugiai. Todėl sužinosite, kokius eismo įvykius turėjo transporto priemonė. Kokia žala buvo įvertinta, kuriais metais tai įvyko, kokios kėbulo dalys nuo to nukentėjo.
  • Automobilio rida – kai automobilis turi didelę ridą, tai dažniausiai reiškia, kad tuoj bus laikas išleisti daug pinigų jo remontams. Pardavėjai atvarinėdami automobilius iš kitų šalių, mėgsta jas atsukti. Jūs matysite kokia yra reali automobilio rida. Sužinosite kiek kuriais metais buvo pravažiuota ir jei ji buvo atsukinėjama, nuo kiek, iki kiek.
  • Ar nebuvo taksi – niekas iš mūsų nenori vairuoti automobilio kuris kadaise buvo taksi, kadangi didelė tikimybė, kad jis buvo neprižiūrėtas.

Įsigyję ataskaitą, kainą nusiderėti yra kur kas lengviau.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį yra prieinama visiems asmenims. Net ir mažiausiais suprantantiems kaip reikia naudotis naršyklėse, nekils jokių klausimų, kadangi tai padaryti yra labai paprasta. Jums reikės užeiti tik į mūsų puslapį ir ten įvesti automobilio identifikacinį kodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.