Paskola automobiliui: kur kreiptis ir ką reikėtų žinoti?

Photo by RODNAE Productions on Pexels.com

Automobilis šiandien yra labai svarbi transporto priemonė. Daugelis neįsivaizduoja net vienos eilinės dienos be savo automobilio. Todėl naujo automobilio pirkimas – labai svarbus procesas. Visgi, dažnai tai kainuoja daug, todėl tokioje situacijoje padėti gali paskola automobiliui. Tai galimybė įsigyti automobilį greičiau, paprasčiau ir leisti sau tai, apie ką iš tiesų svajojate. Kaip ir kur verta skolintis automobiliui?

Banke ar kredito unijoje

Paskola automobiliui išduodama visose kredito įstaigose, tad taip pat ir banke. Visgi, norint pasiskolinti automobiliui banke, tenka imti vartojamą paskolą, kurios palūkanos yra gana aukštos. Tai reiškia, kad pasiskolinus net ir nedidelę pinigų suma, paskola stipriai pabrangsta ir grąžinti tenka daug daugiau pinigų. Todėl dažniausiai bankai padeda perkant automobilį lizingu. Tokiu atveju palūkanų norma gali būti kiek mažesnė. Tačiau reikia nepamiršti, kad taip įsigijus automobilį, taikomi tam tikri reikalavimai. Pavyzdžiui, reikalaujama automobilį drausti Kasko draudimu.

Kredito unijos taip pat skolina pinigus automobilio įsigijimui. Dažnai pasitaiko, kad kredito unijose automobilio paskola yra pigesnė nei banke, nes taikoma mažesnė palūkanų norma. Taip pat kredito unija nekelia jokių reikalavimų perkamam automobiliui. Galite įsigyti tiek naują, tiek seną automobilį. Nereikalaujama jo užstatas, todėl galite pasiskolinti tiek visą automobiliui įsigyti reikalingą sumą, tiek dalį jos.

Smulkiojo kreditavimo bendrovėse

Paskola automobiliui gali būti duota ir smulkiojo kreditavimo bendrovėje. Dažniausiai čia kreipiasi tie žmonės, kuriems sudėtinga gauti paskola banke arba kredito unijoje. Taip yra todėl, jog smulkiojo kreditavimo bendrovės kiek liberaliau vertina klientų galimybes ir paskolas išduoda platesniam ratui. Tad skolintis šiose įstaigose verta tuomet, jeigu norite gauti paskolą greitai ir nenorite įsipareigoti bankui ar kredito unijai. Be to, labai dažnai greitųjų kreditų bendrovės siūlo patrauklias paskolos sąlygas, taip pat ir įvairias nuolaidas. Pavyzdžiui, pirmiems klientams paskola suteikiama nemokamai. Arba pasiūlomos geresnės paskolos sąlygos, jeigu jau anksčiau skolinotės iš šios bendrovės ir paskolą atidavėte laiku.

Iš paprastų žmonių

Dar vienas būdas, kaip Jums gali būti suteikta paskola automobiliui, tai yra tarpusavio skolinimosi platforma. Čia galima skolintis iš paprastų žmonių patraukliomis sąlygomis. Pavyzdžiui, galite nurodyti, kokia suma automobiliui Jums yra reikalinga ir ją pasiskolinti iš platformoje veikiančių investuotojų. Čia pinigus skolinantys žmonės taiko skirtingus palūkanų normų dydžius, todėl yra galimybė pasiskolinti pinigų patraukliausiomis sąlygomis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.