Naudoti automobiliai iš patikimų partnerių

Naudoti automobiliai – dažniausiai perkama transporto priemonė. Ši tendencija visiškai suprantama, juk vos kelių metų senumo automobilis atrodo labai gerai, o jo kaina kartais net keliasdešimt tūkstančių eurų mažesnė. Be to, jame įmontuojama moderni, dar nespėjusi pasenti įranga, o nedidelis nuvažiuotų kilometrų skaičius byloja apie mažą susidėvėjimą.

Naudoti automobiliai iš privačių pardavėjų

Kaip išsirinkti gerą naudotą automobilį? Patariame surasti patikimus partnerius – įmones, kurios užsiima tokių transporto priemonių pardavimais. Žinoma, galite ir patys vartyti „Auto Plius“, „Skelbiu“ ir kitus portalus internete ir ieškoti norimo daikto pas privačius pardavėjus. Vis tik, taip nesate apsaugoti nuo apgavysčių. Dažniausiai pasitaikantys klaidinimai perkant automobilį:

  • atsukamas spidometras,
  • neinformuojama, jog automobilis daužtas,
  • neinformuojama, kad jis skendo,
  • falsifikuojami pagaminimo metai ir kt.

Naudoti automobiliai iš patikimų įmonių

Jeigu jus domina geri ir patikimi naudoti automobiliai, kreipkitės į jais prekiaujančias įmones ir išsirinkite patikimą partnerį. Viena iš jų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje esanti „KRASTA AUTO“.  Tai beveik 30 metų gyvuojanti įmonė, kuri sėkmingai prekiauja naujais ir naudotais automobiliais.

Nusipirkę transporto priemonę iš patikimo partnerio būsite tikri, jog jums buvo suteikta visa informacija apie turėtus autoįvykius, nuvažiuotą atstumą, kitus privalumus ir trūkumus. Įmonėje jūs gausite visapusišką, objektyvią konsultaciją, po kurios geriau galėsite nuspręsti, kokie naudoti automobiliai jus domina.

Automobiliai lizingu

Geras automobilis reikalingas ne tik pasipuikuoti prieš draugus ir kolegas. Metų ar kelių naudoti automobiliai jums nekels papildomų rūpesčių pasibaigus techninio paso galiojimui. Jų detalės vis dar beveik naujos ir sudils tikrai negreitai, todėl galėsite be papildomų išlaidų pratęsti techninio paso galiojimą bei važinėti neišlaidaujant remontams.

Dėl įdiegtų patobulinimų mažai naudoti automobiliai išmeta nedidelį kiekį nuodingų dujų, jie sunaudoja mažiau degalų, todėl taršos mokestis nėra didelis.

Galbūt šiandieną kelias dešimtis tūkstančius eurų kainuojantis naudotas automobilis nėra jūsų kišenei, tačiau išsirinkę jums patinkančią transporto priemonę „KRASTA AUTO“ salonuose galite nusipirkti automobilį išsimokėtinai. Kiekvieną dieną jus džiugins blizgantis ir prabangus „kelionių draugas“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.