SEO – burbulas ar šių dienų realybė

Internetinių svetainių optimizavimo paslaugos kelia daugybę klausimų: kaip tai atliekama, kokio efekto ir kaip greitai galima tikėtis, ką geriau rinktis – specialistą ar paslaugas teikiančią įmonę ir daugelis kitų. Nors ši sritis jau gerokai išpopuliarėjus ir kone kiekvienos internetinės svetainės savininkas yra susidūręs ar bent girdėjęs apie tokių paslaugų galimybes, vis dar sklandantys mitai baugina ir nuo didesnės verslo sėkmės atbaido ne vieną prekybininką ar paslaugų teikėją. Vis dar yra manančių, kad SEO paslaugos tėra nereikalingas pinigų ir laiko švaistymas. Daugelio jų nuomonę formuoja stereotipai ir neigiama patirtis.

Nėra vieningo paslaugos modelio

                      Nemažai sumaišties kelia tai, kad susidūrus su keliomis skirtingomis SEO agentūromis, galima išgirsti skirtingus dalykus. Vieni akcentuos viena, kiti – visai ką kita. Todėl žmonėms ima kilti baimė, kad svetainių optimizacija yra ne kas kita, kaip pinigų švaistymas. Tačiau iš tiesų skirtingus komentarus, skirtingą resursų panaudojimą ir darbų planavimą lemia strategija, kuria vadovaujasi SEO agentūra. Optimizuojant internetines svetainės nėra vieno standarto, pagal kurį visi dirbtų vienodai. Be to, keičiasi ir išoriniai rodikliai, paieškos sistemose nuolat atliekami atnaujinimai bei pakeitimai, į kuriuos specialistai turi reaguoti, todėl rekomendacijos dėl tinklalapio optimizacijos gali keistis net ir proceso metu. Taigi, tikrai neverta nerimauti dėl to, kad pasikalbėjus su skirtingomis SEO agentūromis buvo pateikti skirtingi pasiūlymai. Juk kiekvienoje srityje prekes ar paslaugas siūlantis pardavėjas vadovaujasi asmenine strategija, kaip geriau pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Nėra ir vienodų rezultatų

                      Vis dėlto pačiu svarbiausiu veiksniu, skatinančiu nesirinkti SEO optimizavimo, yra neigiama patirtis. Nekokybiškai suteiktos paslaugos demotyvuoja verslus ir skatina ieškoti alternatyvų kaip kitaip didinti žinomumą. Nors tai iš tikrųjų sunkiai užginčijamas argumentas, svarbu dar kartą prisiminti asmeninę kiekvieno verslo strategiją ir tai, kad visose srityse vieniems jų sukurti verslo planai pasiteisina, o kitiems, deja, ne. Nusivylusiems SEO agentūromis ar specialistais nepalanku šių paslaugų atsisakyti visiškai (dėl to vienareikšmiai kenčia verslo atpažinimas tarp vartotojų), verčiau atlikti detalesnę rinkos analizę ir pasirinkti tokius paslaugos teikėjus, kurie gali pasigirti realiais rezultatais, pasidalinti patenkintų klientų atsiliepimais ir ne vienerių metų darbo patirtimi.

Digital Star SEO agentūra

https://www.digitalstar.lt/

info(eta)digitalstar.lt

+37060695954

SEO paslaugos My bussiness

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.