Xiaomi M365 paspirtukai: ratai

Photo by Magda Ehlers on Pexels.com

Xiaomi M365 paspirtukai yra vieni populiariausių Lietuvoje. Priežastis gana paprasta – tai labai patvari transporto priemonė, pritaikyta mūsų keliams. Yra ir daugiau priežasčių. Viena jų – kaina. Xiaomi m365 elektrinis paspirtukas kainuoja apie 400-500 eurų. Kiti panašios kokybės paspirtukai kainuoja 700-900 eurų ir daugiau. Neseniai teko matyti paspirtukus, parduodamus net už 5000 JAV dolerių. Vis dėlto pinigai lietuviams kišenių nedrasko, todėl mes vertiname kainos ir kokybės santykį. Ar minėjome, kad Xiaomi yra populiarus prekės ženklas Lietuvoje (dėl populiarių telefonų, kuriuos gamina ir prekiauja ši Kinijos įmonė).

Šiandien norėtume pakalbėti kiek kita tema. Ji nėra tokia jau linksma. Lietuvos keliai, pripažinkime, nėra idealiausios kokybės. Paspirtukais krepšinio salėmis mes nevažinėjame. Tenka važiuoti ir per grindinį senamiestyje, ir per suskilusias šaligatvio plyteles, įveikti nugraužtus bortelius ir duobėtą asfaltą, o kartais pasimurkdyti balose ar važiuoti žvyrkelio kelkraščiu. Tokias trasas įveikia ne vienas miestietis, susiruošęs į darbą, kuris yra už 5 kilometrų. Po 6 mėnesių pasivažinėjimo tokiomis sąlygomis, paspirtuko ratai prašosi remonto. Laimei Xiaomi m365 dalys nėra itin brangios ir savo paspirtuką galima greitai ir nesunkiai atnaujinti. Ir nebrangiai. Kadangi tai visiškai nesudėtingas mechanizmas, meistro irgi greičiausiai nereikės – jie dabar labai užimti su dviračiais.

Populiariausios Xiaomi m365 dalys yra padangos.

Xiaomi padangos yra pripūstos. Taip, 20 colių skersmens padangų viduje yra pripučiamos kameros, visai kaip dviračiuose. Tokios padangos yra kaip tik pritaikytos mūsų keliams, kurie yra pakankamai duobėti. Jei kas dažnai praduria padangas ir jas nusibosta klijuoti ar pirkti naujas, visada galima išbandyti beores padangas. Tai naujoviška technologija, kuri tik pradeda skintis kelią į transporto priemonių pasaulį. Šios padangos yra pagamintos iš kietos gumos ir gali įveikti stambius kliuvinus ant žemės. Važiuodamas per smulkesnes kliūtis paspirtukas tiesiog nėra toks pat stabilus, kaip su pripūstomis padangomis.

Purvasaugis – svarbi detalė

Lietaus krašte dažnai tenka pasivažinėti per balas. Įsivaizduokite, kaip atrodytų kostiumuotas verslininkas, paspirtuku atvažiavęs į darbą be purvasaugių. Visa jo nugara būtų vienas purvas. Dėl to purvasaugiai paspirtukams yra būtini. Paspirtukas nėra skirtas ekstremaliems triukams atlikti, tad purvasargiai tikrai niekam nemaišo. Bet juos lengva sulankstyti atsitrenkus į aukštus bortelius. Dėl to tai viena iš populiariausių atsarginių dalių.

Stabdžių diskai ir kaladėlės

Stabdymas priklauso nuo kelio dangos, kelių eismo dalyvių ir vairuotojo atidumo ir gebėjimo numatyti kliūtis ir sureaguoti į jas. Deja, Lietuvoje visos trys sritys yra dar pradinėse vystymosi stadijose. Kelias dažnai blogas ir duobėtas, o tai reiškia, kad kartais tenka sustabdyti iki nulio nuo 20 km/h per pora sekundžių, o po kelių sekundžių įsibėgėjimo stabdyti vėl ir vėl. Visa tai stabdžiams nepadeda ir jie genda. Šios xiaomi m365 dalys yra pakankamai paklausios – tiek diskai, tiek kaladėlės. Tiesa, jas sumontuoti reikia instrukcijų, kurias galima rasti internete.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.