Elektromobiliams skirti įkrovimo laidai

Miesto gatvėse vis dažniau galime pamatyti modernių elektromobilių. Džiugu suprasti, jog žmonės vis daugiau rūpinasi ekologija bei siekia sutaupyti savo nesibaigiančias išlaidas kasdien brangstančiam  kurui ir pasirenka įsigyti naujus, ekologiškus elektromobilius. Natūralu, kad išaugus jų poreikiui, kyla ir įvairių elektromobilius aptarnaujančių prekių poreikis. Vieną jų – tai įkrovimo laidai.

Elektromobiliams skirti įkrovimo laidai gali būti įvairaus ilgio. Paprastai nuo keturių iki dešimties metrų. Ilgesni yra lankstesni, tačiau sunkesni ir brangesni. Paprastai daugelis tokių automobilių savininkų išsiverčia su neilgais laidais. Visi įkrovimo laidai yra su 1 tipo arba 2 tipo jungtimis.

Ieškant tinkamiausio įkrovimo laido reikia atkreipti dėmesį į tris aspektus:

  • jeigu norite pačio greičiausio įkrovimo laido, rinkitės jį su 3 modulio kabeliu (skaitykite gaminio aprašymus pirkdami);
  • išsiaiškinkite, kokio tipo laido jungties jums reikės, nes rinkoje galima įsigyti tiek 1 tipo, tiek ir 2 jungties įkrovimo laidus;
  • reikia žinoti savo elektromobilio integruoto įkroviklio talpą.

Taip pat jeigu jau turite elektromobilį ir įkrovimo laidą, jums tikrai pravers įsidiegti įkrovimo vietą savo namuose. Namų įkrovikliai turi stacionarius lizdus ir laidus ir jiems gali netikti jūsų nusipirktas įkrovimo laidas.

2 tipo jungtį turintys įkrovimo laidai atitinka pagrindinius dabartinius standartus ir tokius laidus žmonės perka praktiškai visiems naujausiems elektromobiliams. Štai 1 jungties įkrovimo laidai dažniau naudojami su kiek senesnio tipo elektrinėmis mašinomis, pavyzdžiui, tam tikruose Azijos markių modeliuose (Nissan Leaf 2016 m. ir kt.).

Be jungties dar labai svarbu įsigyti reikiamo stiprumo, atitinkamų kilovatų ir fazės įkrovimo laidą. Naujų elektromobilių savininkams pakanka žinoti tik integruoto įkroviklio talpą ir pagal tai galima kuo puikiausiai parinkti tinkamiausio stiprumo, kw bei fazės laidą.

Jeigu jums vis tiek keblu patiems surasti automobilio techninius parametrus ir pasirinkti tinkamiausią įkrovimo laidą, jums visada mielai padės tiek elektroninių, tiek fizinių parduotuvių konsultantai. Jums pakaks įvardyti savo elektromobilio modelį bei markę, pagaminimo metus ir jums bus atrinktas pats tinkamiausias įkrovimo laidas. Evlaidai.lt puslapyje rasite daugiau informacijos apie šiuos sprendimus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.