Kelios iš daugelio priežasčių eksploatuoti elektromobilį

Elektromobiliai yra ekologiškesni už benzininius ar dyzelinius automobilius pagal daugelį pagrindinių rodiklių. Todėl būtų įdomu ir naudinga apie jų privalumus pakalbėti šiek tiek daugiau.

Energijos vartojimo efektyvumas

Elektromobiliai yra kur kas efektyvesni (85-90 proc.) nei vidaus degimo varikliais varomi automobiliai (17-21 proc.), o tai reiškia, kad jiems nuvykti iš taško A į tašką B sunaudojama mažiau energijos. Jei mažiau energijos sunaudojama, vadinasi, mažiau jos ir pagaminama, o tai reikšmingai prisidedama prie aplinkos išsaugojimo.

Išmetamųjų dujų emisija

Elektromobilių išmetamųjų dujų emisija lygi nuliui, o tai reiškia, kad jie neišskiria jokių kenksmingų išmetamųjų dujų ar suodžių. Akivaizdu, kad kelių transportas yra pagrindinis kenksmingų dujų ir kietųjų dalelių šaltinis ir kad elektrifikavimas yra pagrindinis veiksnys, padedantis mažinti kenksmingų dujų ir kietųjų dalelių kiekį.

Elektromobilius eksploatuoti pigiau

Priklausomai nuo to, kokią elektros energiją naudojate namuose ir koks yra jūsų elektromobilio efektyvumas, elektromobilio įkrovimas kainuoja labai nebrangiai, o tai reiškia, kad eksploatuodami elektrinį automobilį jūs kasmet reikšmingai sutaupysite.

Elektrinius automobilius netrukus bus galima įsigyti pigiau

Turbūt didžiausia kliūtis, trukdanti žmonėms sėsti į elektromobilį, yra jo kaina, kurią visų pirma lemia elektromobilio akumuliatoriaus gamybos sąnaudos. Laimei, tai taip pat yra sritis, kurioje, ko gero, daroma didžiausia pažanga. Akumuliatorių sąnaudos mažėja maždaug 20 % per metus, todėl netrukus pasieksime tokį lygį, kai elektromobilį su visa baterija bus galima įsigyti už tokią pačią kainą kaip ir analogišką benzininį automobilį.

Patogus elektromobilių įkrovimas

Jei turite benzininį ar dyzelinį automobilį, jūsų automobilis šią akimirką tikrai nesipildo degalais. Tačiau, jei turite elektrinį automobilį, šiuo metu jis gali būti įkraunamas. Mūsų automobiliai 95 proc. savo tarnavimo laiko stovi stovėjimo aikštelėje. Vienas iš elektromobilių privalumų yra tas, kad tą laiką galite išnaudoti ir juos įkrauti, užuot važiavę prie benzino kolonėlės ir laukę, kol galėsite užsipilti degalų, bei už tai mokėję nemažus pinigus.

Be to, dabar savo pačių namuose galite įsirengti elektromobilių įkrovimo stotelę, kurios pagalba galėtumėte bet kuriuo metu įkrauti savo elektromobilį. Įkrovimo stotelės ir ikrovimo laidai elektromobiliams gali būti labai lengvai įsigyti bet kurioje specializuotoje elektromobiliams skirtomis prekėmis prekiaujančioje parduotuvėje. Todėl nėra ko abejoti, kad įkrovimo laidai elektromobiliams ir jau minėtos įkrovimo stotelės elektromobilių savininkams suteikia ypatingai didelį patogumą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.