Naudoto automobilio įsigijimas – ar tikrai taupus sprendimas?

Planuojant įsigyti automobilį bene svarbiausiu klausimu tampa ką rinktis – naują ar naudotą transporto priemonę? Apie tai, kad nauji automobiliai yra žymiai vertingesnis pirkinys tikriausiai nekyla nei abejonių. Tačiau taip pat suprantama, kad įsigyti automobilį tiesiai iš automobilių salono galimybę turi ne visi. Būtent taupumo sumetimais kartais visgi laimi naudotas, tačiau pigesnis automobilis. Pažvelkime atidžiau, ar tai tikrai taupus sprendimas.

Ilgalaikė perspektyva

Kalbant apie pirkimo momentą, taip, nauji automobiliai savo kaina stipriai pralenkia naudotus. Tačiau nepamirškite, kad transporto priemonė yra ilgalaikis pirkinys, tad į jį verta žvelgti iš ilgalaikės perspektyvos. Naudoto automobilio pirkimo metu sutaupytos išlaidos ilgainiui gali net padengti  išlaidų, patiriamų naudojantis pirkiniu. Ne naujiena, kad naudotam automobiliui žymiai greičiau prireiks remonto, detalių keitimo ar kitų su eksploatacija susijusių kaštų. Be to, dažnas naudoto automobilio savininkas  daugiau ar mažiau rūpesčių patiria atėjus privalomosios automobilio techninės apžiūros laikui.

Garantijos

Įsigytas naudotas automobilis – tai tik savininko rūpestis. Reikiamų detalių pirkimas, automobilio remonto išlaidos ir visi kiti rūpesčiai šiuo atveju gula tik ant automobilio savininko pečių. Tuo tarpu naujiems automobiliams suteikiama ne vienerių metų trukmės garantija. Tokie nauji automobiliai iškilus trikdžiams paprasčiausiai pristatomi į garantinio aptarnavimo servisą, kuriame visi atlikti darbai savininkui nieko nekainuoja.

Ilgesnės naudojimo galimybės

Kiekvieni automobilio naudojimo metai trumpina likusį jo eksploatacijos laikotarpį. Tad įsigytas ne vienerius metus naudotas automobilis praėjus dar keleriems metams gali tapti ne tik prastos būklės, bet ir sunkiai parduodamas. Kartais tokie automobiliai paprasčiausiai atsiduria metalo laužo supirktuvės aikštelėje. Tuo tarpu nauji automobiliai ne tik žymiai ilgiau išlieka nepriekaištingos būklės, bet ir norui esant gali būti be problemų parduodami.

Neskaitant visų privalumų, kuriais pasižymi nauji automobiliai, vis dėlto pirmoje vietoje dažniausiai svarstomos asmeninės galimybės. Šiuo klausimu reikia nepamiršti, kad Lietuvoje pirkėjams sudaromos puikios sąlygos įsigyti naujus automobilius lizingu. Tad šioje vietoje rekomenduojama vadovautis ne taupumo sumetimais, bet nuostata, kad siekiant geriausio rezultato visuomet galima rasti sau tinkamus sprendimus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.