Polizinginiai automobiliai – ką verta žinoti prieš įsigyjant?

Lietuvoje automobilių pirkimo įpročiai sparčiai keičiasi. Kasmet į Lietuvos gatves išrieda vis daugiau naujų modelių lengvųjų automobilių, o senesnio nei 5 metai automobilio pirkimas tampa retenybe. Dėl šių priežasčių vis populiaresni tampa ir polizinginiai automobiliai. Aptarkime ką verta apie juos žinoti ir apie ką pagalvoti prieš įsigyjant.

Apie garantiją

Polizinginiams automobiliams garantija suteikiama priklausomai nuo jo senumo, būklės ir pardavėjo taikomos politikos. Kai kuriais atvejais polizinginiai automobiliai parduodami ir su kelerių metų garantija. Prieš įsigyjant tokį automobilį būtinai atidžiai susipažinkite su garantinės sutarties sąlygomis. Sutartyje turi būti aiškiai nurodyta kokiais atvejais garantinis aptarnavimas suteikiamas, o kokie gedimai ar defektai laikomi būsimo pirkėjo atsakomybe.

Apie lizingą

Lizingo sutarties sąlygos yra labai individualus klausimas. Paprastai įmokų suma ir išsimokėjimo laikotarpis priklauso nuo perkamo automobilio kainos bei pirkėjo pajamų ir įsipareigojimų. Naujų modelių polizinginiai automobiliai gali būti įsigyjami vos per keletą metų mokant 150 – 300 eur mėnesines įmokas. Polizinginių automobilių salone dirbantys vadybininkai su kiekvienu pirkėju dirba individualiai, tad lizingo sutarties sąlygos dažniausiai gali būti šiek tiek derinamos. Pradinis įnašas perkant didesnės vertės polizinginį automobilį dažniausiai reikalingas. Jo dydis priklauso nuo norimo įsigyti automobilio kainos. Na, o palūkanų norma yra kiekvienos automobiliais lizingu prekiaujančios įmonės klausimas. Oficialūs pardavėjai norėdami sudaryti kuo geresnes pirkimo sąlygas, stengiasi pasiūlyti kuo mažesnes palūkanų normas. 

Apie automobilio istoriją

Kitas privalumas, kuriuo pasižymi polizinginiai automobiliai ir jų pirkimas yra skaidri automobilio istorija. Kitaip nei perkant iš individualių pardavėjų, polizinginių automobilių salone apie kiekvieną automobilį pateikiama išsami informacija pradedant smulkiais defektais, jei tokių yra, ir baigiant automobilio remonto istorija nuo pat jo pagaminimo.

Polizinginiai automobiliai yra puiki galimybė tiems, kas negali įsigyti visiškai naujo automobilio, bet nori, kad naujoji transporto priemonė būtų tvarkinga, patikrinta ir su garantija. Tad svarstant pasinaudoti šia galimybe geriausia apsilankyti polizinginių automobilių salone, kurio darbuotojai pasistengs pasiūlyti abiems pusėms priimtiną variantą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.