Nebrangi automobilio nuoma – misija įmanoma

auto nuoma
Photo by Taras Makarenko on Pexels.com

Automobilių nuoma šiomis dienomis tampa vis populiaresne ir itin paklausia tokia veikla užsiimančių įmonių paslauga. Dažnai nuo įtemptos darbo savaitės pavargę ar atvykę į svetimą miestą žmonės nenori ar tiesiog neturi galimybės vairuoti savo automobilio. Tokiu atveju išnuomota mašina, neretai kartu su vairuotoju – puiki išeitis. Tačiau, sutikite,  norisi ne tik kokybiško, bet ir piniginei nenuostolingo aptarnavimo. Tuomet, nuomojantis automobilį, vienu iš svarbiausių prioritetų tampa – nebrangi automobilio nuoma.

Automobilių nuoma dažniausiai pasirenkama tuomet, kai mašina reikalinga vienai ar kelioms dienoms. Tačiau jeigu galvojate, jog Jūsų kelionė truks ilgiau arba žinote, jog po kažkiek laiko vėl prireiks nuomoti transporto priemonę, neapsiribokite trumpalaikės nuomos paslauga. Galbūt verta pagalvoti apie ilgalaikę automobilio nuomą?

Jeigu transporto priemonę nuomojate ekonominiais sumetimais, tuomet kruopščiai  apsvarstykite kokios klasės mašina Jums tinkamiausia. Rinkitės  vieną kompaktiškiausių automobilių variantų. Kitas svarbus klausimas – kiek ilgai nuomositės auto. Ilgalaikė automobilių nuoma, kaip ir trumpalaikė tokia paslauga, suteikia galimybę rinktis iš ganėtinai plataus transporto priemonių asortimento. Tą pabrėžiame todėl, jog tenka išgirsti nuomonių, neva ilgalaikei nuomai siūlomi jau gerokai padėvėti ir netvarkingi automobiliai. Toks transporto priemonių nuomos būdas turi eilę ir kitų privalumų:

  • Galimybė naudotis transporto priemone be jokių rūpesčių: padangų keitimas, techninė apžiūra, draudimas ir kt.;
  • Įvykus nenumatytiems atvejams kelyje, nuomos kompanija suteikia pagalbą.
  • Draudiminio įvykio atveju yra galimybė pasinaudoti pakaitiniu automobiliu. Tokioje situacijoje vairuojant nuosavą automobilį, toliau tęsti kelionę prireiks nemažai papildomų išlaidų ir stresą keliančių sprendimų;
  • Palanki nuomos kaina. Be abejonės, nuomojantis automobilį trumpam laikui, nuomos kaina bus gerokai didesnė.

Jeigu dažnai nuomojate automobilį, tikriausiai Jums, esant skirtingos sąlygoms,  gali prireikti tiek trumpalaikės, tiek ilgalaikės transporto priemonės nuomos.  Jeigu mašinos nuomai išleista pinigų suma Jums išties aktuali, domėkitės ką siūlo skirtingos nuomos kompanijos. Be abejonės, patikimiausia išsirinkti vieną įmonę, kuri teikia visas šias paslaugas. Pasidomėjus automobilių nuomos įmonių veikla, galima išskirti „Transrenta“ kompaniją. Transrenta.lt įmonės puslapyje galėsite išsirinkti važiavimo priemonę iš itin gausaus automobilių tipo asortimento: sedanų, limuzinų, kabrioletų, universalų ir kt. Galėsite išsirinkti mašiną tiek trumpalaikei, tiek ilgalaikei nuomai. Taip pat,  ir mašiną  su vairuotoju.  Nuolatiniams klientams taikomos įvairios nuolaidos ir akcijos, tad nebrangi automobilio nuoma – išties įmanoma misija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.