Paskola automobiliui – kelias svajonių automobilio link

Paskola automobiliui – viena populiariausių paskolų. Automobilis yra toks pirkinys apie kurį svajojame kiekvienas. Išlaikius automobilio vairavimo testus ir gavus pirmąjį pažymėjimą iš karto pradedame svajoti apie visus automobilius, kuriais greitai važiuosime. Vieni svajojame apie didelius džipus, kuriais važinėdami niekada nebijosime užklimpti sniege ar provėžose. Kiti nori manevringesnių automobilių. O tretiems svarbiausia automobilio markė – rinktis tarp Audi, BMW ar Mercedes Benz. Jeigu jūsų svajonė Tesla automobilis, gali prireikti paskolos.

Automobilio paskola paprastai

Paskolą pasiimti nėra sudėtinga, daug sunkiau pasirinkti tinkamą bendrovę ir teisingai apskaičiuoti galimybes. Jeigu norite pirkti dėvėtą automobilį, jums reikės mažesnės paskolos. Galbūt užteks paskolos sms žinute. Tai pats paprasčiausias būdas pasiskolinti, nes jis veikia lygiai taip pat kaip susirašinėjimas žinutėmis su draugais. Vos per keletą minučių pinigai jau bus jūsų sąskaitoje. Kitas būdas pasiskolinti – paskola internetu. Jums tereikia užpildyti internetinę paraišką. Jeigu jūsų kredito istorija puiki, atitinkate visus reikalavimus – užtruksite apytiksliai 15 minučių. Paskola internetu yra patogi dar tuo, kad ten rasite paskolos automobiliui skaičiuoklę. Jeigu jau apsisprendėte, kokį automobilį pirksite ir žinote kokios sumos reikės, pasinaudojus skaičiuokle aiškai viską suprasite. Skaičiuoklės įrankis jums parodys, kokios palūkanos laukia, per kiek laiko turėsite grąžinti paskolą ir kokia bus mėnesinė įmoka. Paprasta viską suskaičiuoti, tad atkreipkite dėmesį į:

  • Sumos dydį;
  • Paskolos atidavimo trukmę;
  • Mėnesinės įmokos dydį;
  • Palūkanų normą.

Pirkti naują – ar naudotą?

Norite įsigyti naują automobilį iš salono ar dėvėtą patvarų automobilį – bet kuriuo atveju paskola bus pravarti. Paskola naudotam automobiliui yra mažiau akivaizdi, bet gali būti naudinga. Juk ir naudotas automobilis nėra pigus. Jeigu pirksite dėvėtą Mercedes Benz automobilį, jis gali kainuoti brangiau nei salone pirktas Renault. Galbūt ne visiems mirtinai reikalingas, bet kas, jei kaimynai matys, jog neturite automobilio. Žinoma, prabangus automobilis iš salono atsieis tikrai nemažai. Tikriausiai šiam automobiliui neužteks sms kredito, na nebent turite nemažai santaupų. Paskola automobiliui anaiptol nėra nesuprantamas dalykas. Ypatingai Lietuvoje, kur miestuose neturime metro, dažnai važinėjame iš miestelių į didžiuosius miestus, mašinos tapo nepamainomos. Tai tikrai reikalinga prekė. Turbūt nei vienas lietuvis neįsivaizduoja savo gyvenimo be automobilio. Automobilis taip pat yra lietuvių naudojamas statuso ženklas.

Paskolos automobilio gedimams

Tokiais atvejais kai staiga sugenda automobilis, reikia paskolos remontui. Ypatingai Vilniuje autoservisų paslaugų kainos yra gana aukštos jei lygintume su kitų miestų servisais. Jeigu taip atsitiko, kad sugedo važiuoklė ar patekote į avariją, gali tekti skolintis. Kreditas automobiliui išgelbės kai reikia automobilį sutvarkyti greitai, o juk greitas taisymas dar brangesnis. Gal jau turite svajonių automobilį, bet jis staiga sugedo? Finansų bendrovės jums padės vėl sėstis už tvarkingo automobilio vairo. Kai norime pasiimti paskolą kitoms reikmėms, taip pat galime gauti paskolą įkeičiant automobilį. Tai tiesiog yra garantija kredito teikėjams, kad pinigus grąžinsite. Įsivertinkite savo skolinimosi galimybes, kad netektų prarasti mylimo automobilio.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.