Pigiai nuomojami automobiliai – į ką atsižvelgti renkantis?

Photo by Leo Cardelli on Pexels.com

Automobilių nuoma pastaruoju metu tapo viena iš populiariausių paslaugų. Tiek ilgalaikė, tiek ir trumpalaikė nuoma atranda savo vartotojus. Tačiau vienas pagrindinių aspektų, kuriais iš pirmo žvilgsnio skiriasi skirtingų tiekėjų automobilių nuoma – tai kaina. Rinkoje galima rasti tiek ir labai pigiai, tiek ir labai brangiai nuomojamas transporto priemones, o paslauga juk ta pati. O juk pigiai nuomojami automobiliai patraukia bene kiekvieno akį – taip galima ne tik pasinaudoti reikiama paslauga, bet ir sutaupyti. Taigi, kyla vienas pagrindinių klausimų – kuo gi skiriasi automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių pasiūlymai?

Nieko nenustebins tai, kad auto nuoma Klaipėdoje yra pigesnė nei Vilniuje – taip nutinka dėl pasiūlos ir paklausos balanso. Tačiau nesigilinant į geografinį aspektą, pagrindiniai skirtumai dažniausiai būna du – tai nuomai siūlomi automobiliai ir papildomų paslaugų paketas. Pigiai nuomojami automobiliai dažniausiai būna kiek senesni, tačiau savo funkciją vis tik vykdo. Taip pat, nepriklausomai nuo automobilio amžiaus ar modelio, jie vis tiek privalo būti techniškai tvarkingi, taigi nederėtų baimintis sugedimo viduryje kelio. Žinoma, turintiems specifinių poreikių ar norintiems išties komfortiško automobilio, tai greičiausiai kainuos daugiau. Taip pat brangiai sumokės ir tie, kurie nori išsinuomoti naujausią ir prabangiausią įmanomą automobilį – tokiu atveju mokama ir už prekinį ženklą. Ir tikrai ne naujiena, jog būtent automobilio modelis ar klasė sudaro didžiąją dalį automobilio nuomos kainos.

Kalbant apie papildomas paslaugas, tai gali būti tiek ir tam tikros papildomos draudimo sąlygos, tiek ir aptarnavimas įvykus auto įvykiui. Savaime suprantama, kasko draudimu drausto automobilio nuoma bus brangesnė nei nedrausto, tačiau  ne veltui sakoma – „atsarga gėdos nedaro“. Mat net menkiausias durelių įbrėžimas gražinant nuomotą automobilį gali atsieiti kelis šimtus eurų. Todėl prieš nuomojantis transporto priemonę būtina išsiaiškinti, kokios yra nuomos sąlygos. Tačiau maža kaina anaiptol nereiškia, kad automobilis bei papildomų paslaugų paketas bus prastas – pigiai nuomojami automobiliai taip pat gali būti kokybiški. Visa tai priklauso nuo nuomos paslaugas teikiančios įmonės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.