Priekabos nuoma – kaip pasirinkti tinkamą?

Norint transportuoti tam tikrus daiktus, ypač nestandartinio dydžio, ne visada užtenka bagažinės ir automobilio talpos. Tokiu atveju automobilio priekaba yra tikras išsigelbėjimas. Gera žinia yra ta, kad norint pergabenti daiktus ar įrangą su priekaba – jos pirkti nereikia, nes ją galite lengvai išsinuomoti.

Priekabos nuoma yra itin patogus ir ekonomiškas sprendimas. Tačiau kaip žinoti kuri tinkama būtent Jūsų poreikiams patenkinti, jei niekada nesate ja naudojęsi? Tam, kad būtų paprasčiau – aptarkime keletą aspektų, kurie padės Jums išsirinkti tinkamiausią.

Pradėjus ieškoti priekabos nuomai, galima pastebėti, kad rinkoje pasirinkimas yra išties gausus, todėl visų pirma būtų protinga įsivertinti kokio tipo priekabos jums reikia – vienaašės ar dviašės. O tai galite pasirinkti įsivertinę kokio svorio, trapumo ar tvirtumo bei dydžio krovinį jums reikės pergabenti iš taško A į tašką B.

Vienaašės priekabos nuoma paprastai pasižymi nedidelėmis kainomis. Jų svoris yra žymiai mažesnis, lyginant su dviašėmis, todėl transportavimo metu sunaudojama mažiau kuro. Vienaašės priekabos taip pat yra gana lanksčios ir manevringos. Minusas su vienaašėmis priekabomis yra tas, kad jos yra paprastai be stabdžių bei jose paprastai galima gabenti tik lengvesnio svorio daiktus, nes paprasčiausiai šio tipo priekabos gali neatlaikyti didžiulių svorių.

Tuo tarpu dviašėse priekabose galite transportuoti sunkesnio svorio turinį, jos yra stabilesnės, praktiškai nepaveikiamos kelio dangos būklės – duobės ar žvyrkelis nėra problema. Dėl didesnio gabenamo svorio, atitinkamai yra didesnės kuro sąnaudos. Iš saugumo pusės – dviašės priekabos yra akivaizdžiai saugesnės, kadangi jose paprastai yra stabdžiai, leidžiantys jas  lengviau valdyti ir akimirksniu sustabdyti.

Kadangi pasiūla yra išties gausi – neleiskite verslininkams jūsų apgauti. Klausimas kyla kodėl? Todėl, nes ne visi yra tokie sąžiningi, kaip kartais mes norime tikėti. Prieš nuomojantis priekabą atlikite šiokį tokį rinkos tyrimą. Visų pirma – palyginkite kainos ir kokybės santykį bent tarp trijų ar keturių konkurentų. Taip pat verta atsižvelgti į klientų atsiliepimus, kurie paprastai būna nuoširdūs ir parašyti tikrų klientų. Svarbu atsižvelgti ir į sąlygas, jei dėl nenumatytų įvykių nepavyktų grąžinti priekabos laiku arba jei priekaba būtų apgadinta.

Jei atlikus savarankiškas paieškas vis tiek sunku nuspręsti savarankiškai – kreipkitės į profesionalus ir jie jums tikrai padės apsispręsti ir išsinuomoti jūsų lūkesčius atitinkančią priekabą.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.