Užstrigo auto durelės? Patarimai, kurie padės išspręsti problemą

Kad ir kaip ilgai yra planuojamos tam tikros kelionės, deja, kartais jos yra ne tokios, kaip norisi, atsiranda įvairių nesklandumų, kurie gali gerą nuotaiką sugadinti net labai. Viena jų – automobilio gedimai. Net ir pačios mažiausios smulkmenos gali apsunkinti kelionę, tad visada reikia žinoti išeitis – kur kreiptis, kai pagalbos reikia. Pavyzdžiui, sustojus pailsėti – automobilio durelės gali nebeatsidaryti. Skamba mistiškai? Deja, tokių atvejų būna.

Durelių užstrigimo priežasčių gali būti labai daug ir įvairių. Puiku, kad yra tokia paslauga kaip durų atrakinimas, tačiau faktas, kad dažnai esant kelkraštyje arba prekybos centro aikštelėje norisi sulaukti pagalbos kuo greičiau ir nebėra laiko, kurį galima būtų skirti geriausių meistrų paieškai.

Specialistų kontaktai, kol gedimo dar nėra

Automobilių gedimai gali būti labai įvairūs, tad dažnas transporto priemonės naudotojas net negalvoja apie juos, nenori, nes tai yra problemos, kurios visada labai vargina. Visgi, tų vargų bus mažiau tokiu atveju, kai tiksliai žinosite kur kreiptis, kai gedimai bus.

Kadangi avarinis auto atrakinimas yra gana dažna problema – dėl to siūlome iškart susirasti geriausių specialistų kontaktus – https://atrakinta.lt/. Kai nutiks nelaimė – žinosite kur kreiptis, ko tikėtis. Dėl to verta turėti telefono numerius tų, kurie dirba visoje Lietuvoje ir dar geriau – visą parą.

Nebandykite durų atrakinti patys

Gana dažnai vairuotojams atrodo, kad užstrigusios auto spynelės nėra didelė problema. Juk per filmus visiems teko matyti, kai su plaukų segtuko pagalba buvo atrakinamos net ir ne tokios sudėtingos spynos bei atveriamos sunkios durys.

Deja, tai tik filmų magija, kadangi gyvenime dažniausiai tokie bandymai nepriklausomai nuo to, ar tai yra namų durų spynelės, ar mašinos – baigiasi labai liūdnai. Dėl to siūlome net nebandyti atrakinti durų, jeigu neturite specialios priemonių ir nežinote tiksliai – kaip tai padaryti. Per nežinojimą galima padaryti dar daugiau problemų, kurių tvarkymas vėliau brangiai kainuos.

Saugus laukimas

Supratus, kad be specialistų pagalbos čia niekaip nebus apsieita – svarbu n tik ieškoti geriausių, tačiau ir kol jų laukiate – pasirūpinti savo saugumu. Žinoma, ir mašinos, ir keleivių, ir aplinkinių transporto priemonių bei žmonių. Jeigu yra galimybė  –  patraukite transporto priemonę į saugią vietą, dėvėkite liemenes bei kitus atšvaitus, ramiai laukite greta mašinos arba netoli, tačiau saugiai.

Problemos priežasties susižinojimas

Galiausiai, kai raktai bus Jūsų rankose ir vėl puikiai tarnaus atrakinant spynelę – siūlome domėtis, kodėl taip nutiko. Specialistai supažindins jus su situacija bei pateiks rekomendacijas, kurių laikantis bus galima išvengti pakartotinio gedimo ir problemos tvarkymo.

Daugelių atvejų toks atrakinimas reikalingas per skubėjimą, išsiblaškymą, tačiau yra situacijų, kurios atsiranda dėl pačios spynos arba rakto gedimo. Tokiu atveju reikia susižinoti kas ir kaip.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.