Raypath produktai Jūsų automobiliui

Daugelis žino ir kasdien naudoja tą baltą universalią Raypath pirštinę, kuri yra skirta visiems paviršiams valyti. Užtenka ją tik sušlapinti vandeniu ir perbraukti reikiamus valyti paviršius. Jokio šveitimo ar gramdymo. Švelnus brūkštelėjimas tam, kad namai vėl spindėtų švara.

Su šia šluoste valomi ne tik namai, baldai, virtuvės komplektai, netgi batai! Yra sukurti ir tokie Raypath produktai, kurie skirti būtent Jūsų automobiliui. Tikrai dar ne visi iš mūsų, kurie vairuoja ir turi savo nuosavą transporto priemonę, reguliariai ją pristato į valymo saloną, kad būtų atliktas nepriekaištingas valymas. Turint laiko (o jo niekada nebūna pas mus per daug) kartais nubraukiam tik dulkes skudurėliu arba greitai išsiurbiame saloną, kai jau tikrai nebegalime apsikęsti purvo ir žvyro po kojomis. Savo transporto priemone reikia rūpintis nuolat. Tuomet jis tarnaus ilgiau, važiuoti su juo bus maloniau ir ilgiau išlaikys puikią prekinę išvaizdą.

Taigi norėdami sužinoti, kokie Raypath produktai slepiasi po automobilio valymui skirto rinkinio užsklanda, reikia panagrinėti jį detaliau. Vos tik atidarę dėžutę išvysite tris skirtingas pirštines ir vieną šluostę.

  1. Pati pirmoji bus baltos spalvos pirštinė. Ji yra skirta šlapiam valymui. Su šia balta pirštine valykite automobilio ratlankius bei kėbulus. Buityje ją taip pat galite naudoti sienų, čiaupų, dušo kabinų valymui. Taip pat ji puikiai nuvalys visas plyteles bei jų tarpus. Net ir židinio stiklą galite drąsiai valyti su šia baltos spalvos Raypath pirštine.
  2. Kita bus tokios pat baltos spalvos, tik jau speciali Nova vadinama pirštinė, kuri reikalinga drėgnam valymui. Ji padės valymo dėka atnaujinti Jūsų automobilio apmušalus. Valydami juos reguliariai pajusite, kad daug maloniau vairuoti sėdint švarioje sėdyne ir matant nesuteptus apmušalus aplink. Taip pat ši balta Nova pirštinė tinkama valyti gobeleną bei kiliminę dangą namuose, Jūsų paltus bei sportbačiams.
  3. Galiausiai automobilio valymo rinkinyje rasite ir rožinės spalvos Raypath pirštinę. Ji yra tinkama sausam dulkių valymui. Tad su ja drąsiai valykite visus dulkėtus paviršius tiek nuo automobilio panelės, tiek ir savo namuose.
  4. Paskutinė ketvirtoji rinkinyje supakuota yra Sunbeam sausinimo šluostė, kuri turi 56x56cm išmatavimus. Taigi ji nėra maža, todėl bus patogu nusausinti visus reikiamus paviršius. Ją naudokite paviršių sausinimui bei blizginimui po valymo su balta pirštine.

Visos automobiliniame rinkinyje esančios pirštinės bus L dydžio, tad puikiai tiks tiek moteriškai, tiek ir vyriškai rankai. Tegul spindi Jūsų namai ir automobilis!

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.