Kaip išsirinkti kokybiškus automobilio valytuvus žiemai?

Žiema – ypatingas laikas vairuotojams. Šiuo laikotarpiu dauguma iš mūsų dažniausiai prisimena tik padangų keitimą į žiemines, o valytuvai nueina į antrą planą. Tačiau, kaip rodo praktika, ruduo ir žiema yra du sezonai, kuriais valytuvų reikia daugiausiai. Savo ruožtu teisingas jų veikimas yra esminis saugumo požiūriu – tikriausiai visi žino, kaip pavojinga yra važiuoti esant blogam matomumui.

Automobilio priekinio stiklo valytuvai neabejotinai yra vienas iš svarbiausių automobilio įrangos elementų. Pirmiausia jie turi įtakos vairavimo saugumui ir patogumui. Todėl šiame straipsnyje aptarsime, kokius automobilio valytuvus pirkti, atsižvelgiant į jų tipą.

Kokius automobilio valytuvus rinktis – rėminius, berėmius ar hibridinius?

Jei svarstote, kokius automobilio valytuvus pirkti, pirmiausia turime nuspręsti dėl šio gaminio tipo. Skiriame tris automobilių priekinio stiklo valytuvų tipus:

  • Rėminiai – patvarūs ir standūs klasikiniai automobilių valytuvai. Jiems būdingas išorinis metalinis rėmas su valymo gumomis. Tai populiariausias valytuvų tipas. Juos reikia pritaikyti konkrečiam automobilio modeliui ir jie nėra patys ilgaamžiškiausi, tačiau galima pakeisti tik gumas, kai šios nusidėvi. Šių trūkumas – didelis oro pasipriešinimas.
  • Berėmiai – universalus montavimas net daugiau kaip 90 proc. transporto priemonių. Tai sistema su C formos išlenktomis mentėmis, pritvirtintomis tiesiai prie valytuvo. Jie pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybėmis, kurios ypač praverčia važiuojant dinamiškai arba pučiant stipriam vėjui. Be to, jie vizualiai atrodo daug geriau nei tradiciniai valytuvai ant metalinių profilių. Plačiau apie juos: https://carglass.lt/kainos/valytuvai/.
  • Hibridiniai priekinio stiklo valytuvai – tai dviejų ankstesnių priekinio stiklo valytuvų – rėminių ir berėmių – derinys. Jie turi mažą rėmą, kad būtų apribotas šoninis lenkimas, tačiau taip pat yra labai lankstūs. Gumos yra sujungtos su svirtimi ir visiškai uždengtos, gerai ir tolygiai prigludusios prie priekinio stiklo.

Kaip pasirinkti automobilio priekinio stiklo valytuvus – pagrindiniai parametrai

Nors priekinio stiklo valytuvai yra panašūs vienas į kitą, tarp įvairių gaminių yra didelių skirtumų, įskaitant matmenis ir parametrus. Jei norime išsirinkti geriausius tam tikro modelio automobilio valytuvus, kurie atliktų savo funkciją ir užtikrintų švarų priekinį stiklą vairuojant, turime atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių aspektų. Be pirmiau aprašyto tipo, tai yra ne tik dydis, konstrukcinė medžiaga ar tvirtinimas, bet ir sukibimas su priekiniu stiklu, veikimo triukšmas ar apsauga nuo korozijos.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.