Kaip pasirinkti tinkamiausią keltuvą?

Statybos ir remonto darbuose, sandėlio veiklai vykdyti, reikalinga speciali kėlimo įranga. Populiariausias sandėlio ir statybinės įrangos tipas žmonėms ir kroviniams kelti yra vadinamieji liftai, kurių būna įvairių tipų, modelių ir gamintojų. Apžvelkime populiariausias tokios įrangos rūšis, kurios buvo plačiausiai pritaikytos statybos ir sandėliavimo darbuose.

Jei jums reikalingas keltuvas sandėlio kompleksui arba statybos ir montavimo, apdailos darbams atlikti, ir nenorite daug investuoti, jums bus naudinga apsilankyti specializuotos įmonės nuomos svetainėje, kuri siūlo visą sandėliavimo ir statybinių keltuvų asortimentą.

Tarp daugybės keltuvų rūšių galima išskirti tris pagrindinius modelius:

  • Žirklinį

Žirkliniai modeliai – tai platforma, kuri juda vertikalioje plokštumoje naudojant hidraulinį mechanizmą ir gali pakelti krovinius bei žmones į kelių metrų aukštį.

  • Teleskopinį

Teleskopiniai modeliai yra vieno ir dviejų stiebų ir gali pakelti iki 200 kg sveriančius krovinius į 6-12 metrų aukštį.

  • Priekinį (montavimo lopšį)

Statybiniai lopšiai, kurių populiariausio modelio keliamoji galia siekia iki 800 kg ir leidžia saugiai atlikti fasado ir kitus darbus 100 metrų aukštyje.

Pagrindiniai kėlimo įrangos pasirinkimo kriterijai

Kėlimo įranga sandėliui ir statybvietei turėtų būti parenkama atsižvelgiant į daugybę veiksnių. Visų pirma, liftas turi atitikti keliamosios galios reikalavimus, kurie priklauso nuo jo taikymo apimties, veiklos specifikos. Pavyzdžiui, fasado ir kitiems statybos darbams atlikti reikės didesnės keliamosios galios keltuvo, nei atliekant standartinius sandėlio darbus. Todėl šiuo atveju geriau rinktis galingesnius keltuvus, kurių keliamoji galia yra pakankama.

Kėlimo aukštis yra dar vienas svarbus parametras renkantis įrangos modelį. Tai priklauso nuo konkretaus sandėlio ar statybvietės ypatybių: kai kur reikia kelti krovinį ant viršutinių stelažų kelis metrus nuo grindų, o kai kur reikia dirbti dideliame aukštyje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.