VIN patikra – svarbus žingsnis automobilio pirkimo procese

Naujo automobilio įsigijimas daugeliui siejasi su didesniu komfortu, tačiau, prieš įsigyjant naują automobilį, verta atlikti nemažai procesų. Priešingu atveju – jūs nusipirksite „katę maiše“. Daugelis mėgsta prisirišti prie vienos markės mašinos ir net nesvarsto išmėginti kitas, tačiau tai klaida. Tiksliai žinant savo poreikius, galima įsigyti visiškai kitos markės automobilį ir tikrai ne ką brangiau.

Tam, kad galėtumėte įsigyti geros kokybės automobilį, verta atlikti kelis labai svarbius veiksmus:

  1. Dauguma žmonių mėgsta pirkti naujus automobilius, vertindami tik jo išvaizdą. Tai didelė klaida. Svarbiausia tiksliai žinoti savo poreikius. Tai yra, ar jums svarbus automobilio saugumas, patikimumas ir, žinoma, dydis. Jeigu jaunas viengungis gali įsigyti dvivietį kabrioletą, to tikrai negalima pasakyti apie verslininką ar šeimos žmogų. Didesni ir erdvesni automobiliai reikalingi šeimoms su vaikais. Atidžiai susidarę savo prioritetų sąrašą iš karto galėsite pasirinkti kelis automobilius modelius, kurie geriausiai atitinka jūsų lūkesčius.
  2. Tam, kad netektų nusipirkti „katės maiše“, jums praverstų dar prieš įsigyjant automobilį, susipažinti su jo istorija. VIN patikra – lengviausias būdas sužinoti savo būsimo pirkinio serviso istoriją, tikrą ridą, komplektaciją, trūkumus, galimai patirtas avarijas. VIN tikrinimas netgi gali parodyti, ar automobilis nėra vogtas ir šiuo metu ieškomas policijos. Pastaruoju metu vis dažniau pasigirsta istorijų apie tai, kad pirkėjas nusipirko ieškomą automobilį ir susidūrė su nemenkomis problemomis, liko ir be automobilio ir be savo investuotų pinigų. Tam, kad taip nenutiktų jums – iš pardavėjo sužinokite automobilio vin kodą. Vin tikrinimas „atvers visas kortas“ jums prieš akis.
  3. Ir pabaigai, svarbiausias žingsnis. Prieš įsigydami naują automobilį, nuvežkite jį į savo automobilių servisą, kur patikimi meistrai galės patikrinti galimus jo gedimus. Jeigu pardavėjas atsisako tai daryti – tai jau ženklas, kad su automobiliu kažkas negerai.

Būkite atidūs, įsigydami naudotus automobilius. Paskutiniu metu stebimi padidėję sukčiavimo atvejai. Jeigu jūsų nusižiūrėto automobilio techninė apžiūra yra į galą – verčiau nepirkite arba dar nuodugniau viską apžiūrėkite. Automobilis – tai ilgalaikė prekė, todėl verta pasikonsultuoti ne tik su savo draugais, tačiau ir su  automobilių serviso darbuotojais, o prireikus net ir su techninės apžiūros atstovais, kurie visada suteiks jums naujausią informaciją apie automobilio įsigijimo procesus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.