Naudoti automobiliai su garantija – pigesnė alternatyva naujam

Jeigu visada svajojote apie naują automobilį, tačiau tam vis pritrūkdavo pinigų, pagalvokite apie tokias alternatyvas, kurios leis įsigyti beveik naują automobilį. Pavyzdžiui, naudoti automobiliai su gamintojų ar pardavėjų garantija. Tai puikus pasiūlymas tiems, kurie nori vairuoti gerų metų automobilį ir žinoti, jog įsigyta transporto priemonė yra ne tik nauja, bet ir kokybiška, nenudėvėta ir saugi.

Tokį pasirinkimą vairuotojams siūlo pardavėjai http://www.garantiniaiautomobiliai.lt, kurie siūlo įsigyti beveik naujus automobilius patraukliomis kainomis. Visi šie automobiliai turi arba pardavėjo galiojančią garantiją  arba gamintojo garantiją. Tai leidžia vairuotojams sutaupyti perkant automobilį, tačiau vis tiek įsigyti patikimą transporto priemonę.

Ką suteikia garantija?

Kaip jau minėta, automobiliams gali būti taikomos dviejų tipų garantijos. Pavyzdžiui, gamintojo garantija yra suteikiama kiekvienam automobiliui. Ji dažniausiai priklauso nuo automobilio pagaminimo metų ir kitų savybių, tačiau garantija suteikiama visoms automobilio dalims, išskyrus natūraliai besidėvinčioms dalims, tokioms kaip lemputės. Įsigijus tokį automobilį, visi jo tvarkymo darbai atliekami tik gamintojo servisuose,  kur dirba šios markės automobilių meistrai.

Kito tipo garantija yra garantija, kurią suteikia pardavėjas. Dažniausiai ji siekia pusės metų laikotarpį arba nurodytą konkretų pravažiuotų kilometrų kiekį. Tokio tipo garantija yra suteikiama varikliui ir pavarų dėžei. Tai reiškia, kad Jūs įsigyjate automobilį ir galite būti užtikrinti, jog jis yra techniškai tvarkingas, patikimas ir saugus.

Ar galima pirkti išsimokėtinai?

Jeigu planuojate naujo automobilio pirkimą, tačiau Jums patikęs variantas „netelpa“ į Jūsų suplanuotą biudžetą, nebūtina atsisakyti patrauklaus pasiūlymo. Pagalvokite apie papildomas finansavimo priemones. Nereikėtų svarstyti apie paskolą  banke, nes tokio tipo kreditai yra suteikiami taikant aukštas palūkanų normas. Tačiau naudoti automobiliai gali būti taip pat parduodami lizingu. Išsirinkus automobilį, dalį jo sumos galite mokėti lizingu ir netgi kartu su lizingo įmokomis įskaičiuoti ir draudimo įmokas. Taip įsigysite patikimą automobilį  ir neišleisite daugiau nei planavote, o kiekvieną mėnesį lizingui mokama suma nebus didelė.

Prisideda ir valstybė

Dažniausiai Lietuvoje naudoti automobiliai yra senesni nei ES vidurkis, todėl valstybė taip pat skatina vairuotojus rinktis kuo naujesnius automobilius. Tam yra patvirtintos kompensacijos, kuras gali gauti vairuotojai. Pavyzdžiui, įsigijus naują automobilį ir sunaikinus seną taršų automobilį, galima gauti 1000 eurų kompensaciją. Svarbu, kad abu automobiliai atitiktų valstybės patvirtintus kriterijus.  Taip pat pridavus seną taršų automobilį galima gauti kompensaciją elektroninių paspirtukų, dviračių ar kitoms panašioms prekėms įsigyti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.