Dviračių laikikliai – ne galimybė, tačiau būtinybė

dzipas

Jeigu dažnai važiuojate dviračiais ir iki konkrečios vietos atvykstate su transporto priemone – tokiu atveju dviračių laikikliai automobiliui yra būtini. Ne tik kad šios dviratės transporto priemonė pervežimas būtų patogesnis, mašinoje užimtų mažiau vietos, tačiau ir todėl, kad tai kur kas saugesnis pasirinkimas.

Žinoma, saugesnis tik tokiu atveju, jeigu įsigysite sertifikuotą, tikrai kokybišką laikiklį kuris net ir važiuojant labai dideliu greičiu bus tvirtas, patogus ir tuo pačiu užtikrins sklandų transportavimą.

Nors šiuo metu dažniausiai pasirenkamas auto transportavimas ant stogo, tačiau galimos ir kitos alternatyvos.

1.       Dviračių laikikliai ant stogo.

2.       Dviračių laikikliai ant bagažinės.

3.       Dviračių laikikliai ant kablio.

Ant auto stogo dažniausiai pasirenkami laikikliai tuomet, kai reikalingas kelių transporto priemonių pervežimas. Tokiu atveju visos jos bus stabiliai pritvirtinamos prie mašinos stogo, galite būti ramus, kad net ir važiuojant dideliu greičiu – viskas bus tinkama, tvarkinga ir tuo pačiu saugu. Gana gajus mitas, kad tokie laikikliai labai riboja greitį. Ar tai tiesa? Žinoma, važiuoti ypač dideliu greičiu nėra rekomenduojama, tačiau įprastu – viskas tvarkoje.

Dviračių laikikliai ant automobilio  galinio dangčio yra kita galima, gana dažnai pasirenkama alternatyva.  Jie dažniausiai vertinami dėl kur mažesnio pasipriešinimo, tad tarnauja tokiu atveju, kai reikia važiuoti labai dideliu greičiu arba labai sudėtingais keliais. Tiesa, tokiu atveju galimas tik vienos transporto priemonės vežimas, tad jeigu reikia su savimi imti daugiau – tampa nebepatogu, kadangi dalis vistiek turės būti dedamos mašinos viduje.

Dviračių laikikliai ant automobilio kablio yra rečiausiai pasirenkama alternatyva, nors ji tikrai labai saugi ir labai tvirta. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patogumo, kadangi labai paprastai nusiima ir tuo pačiu pagal poreikius – labai paprastai užsideda. Vertinama tai, kad esti labai mažas oro pasipriešinimas, žinoma, tai labai saugus būdas pervežti dviračius. Minusus, kad reikalinga tvarkinga auto elektros instaliacija tai pat dažniausiai šio tipo laikikliai kainuoja kur kas daugiau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.