Tralas Klaipėdoje: greita ir kokybiška pagalba kelyje

Photo by Gabriel Klein on Pexels.com

Tralo paslaugos tampa itin aktualios, kai įvyksta eismo įvykis kelyje arba netikėtai sugenda automobilis. Esant slidžiai kelio dangai, ar didelėms pusnims pakelėse, ištraukti automobilį be tralo pagalbos ir savo darbą išmanančių specialistų gali būti išties sudėtinga.

Internetinėje paieškoje, suvedus žodžius tralas Klaipėda rasite ne vieną įmonę, siūlančią savo paslaugas. Kompanijos „Savas tralas“ darbuotojai teigia, jog išmintingiausia pasirinkti tos įmonės paslaugas, kuri gali suteikti kuo platesnį paslaugų pasirinkimą. Nes neatsargus nuvažiavimas į pakelės griovį ar įklimpimas į sniego pusnį – tai ne vienintelės bėdos, nutinkančios vairuotojams kelionėje. Dažnai prireikia ir kitokios pagalbos:

  • Avarinio automobilio užvedimo. Jeigu nėra rimto užvedimo sistemos gedimo, tuomet patyrę meistrai Jums padės išspręsti šią problemą ir po kelių minučių galėsite tęsti kelionę savarankiškai;
  • Rato pakeitimo kelyje. Net jeigu neturite savo atsarginio rato, jį Jums atgabens ir pakeis įmonės, į kurią  kreipėtės pagalbos, darbuotojai.
  • Automobilio serviso paslaugų. Esant nedideliam gedimui, specialistai jį sutaisys vietoje. Tuo tarpu, iškilus rimtesnėms problemoms, Jūsų automobilis tralu bus nugabentas į artimiausią automobilių remonto įmonę.
  • Kuro papildymo. Pamiršote pasipildyti reikiamą kiekį degalų ilgesnei kelionei? Ne bėda. Tereiks vieno skambučio ir Jūsų bakas vėl bus pilnas.
  • Kuro ištraukimo iš bako. Kartais nutinka taip, jog per išsiblaškymą vairuotojas savo automobilio baką pripildo netinkamų degalų. Profesionalai pataria jokiu būdu nebandyti patiems ištuštinti bako. Taip galite stipriai apgadinti ir kitas automobilio veikimo sistemas. Išmintingiausia sulaukti specialistų ir atiduoti problemos sprendimą į jų rankas.
  • Įvairių pervežimų į kitas šalis. Jeigu Jums reikia pervežti vieną ar keletą automobilių į kitą šalį, ar, atvirkščiai, pargabenti į Lietuvą, įmonės „Savas tralas“ specialistai pasiruošę padėti. Norėdami plačiau apie tai sužinoti, apsilankykite https://www.savastralas.lt/.

Vis tik, pati dažniausia techninės pagalbos įmonių teikiama paslauga – automobilio transportavimas iš įvykio vietos tralu. Jos yra suteikiamos visą parą ir kiekvieną savaitės dieną. Tralu traukti automobilius dažniausiai tenka iš griovių, sniego pusnių, šlapių molingų kelių ir kt. Darbuotojai pataria jokiu būdu nebandyti šių problemų spręsti savarankiškai. Dažnas vairuotojas bando skambinti draugams, pažįstamiems ar kitiems asmenims, kurie neturi nei reikiamų priemonių, nei įgūdžių įvykusiai problemai išspręsti. Tuomet, anot techninės pagalbos meistrų, pagalbos prireikia jau ne vienai, o netgi kelioms mašinoms. Taip eikvojamas ir papildomas laikas, ir pinigai, ir, galų gale, emocinė nelaimėje pakliuvusių vairuotojų savijauta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.