Naudoti automobiliai salonuose – kaip įsigyti?

automobiliai
Photo by Pixabay on Pexels.com

Nesvarbu, kokios būtų šeimos pajamos, visuomenės padėtis ar gyvenimo būdas, daugelį žmonių vienija tie patys poreikiai ar įpročiai. Vienas pavyzdžių – automobiliai. Jie stipriai palengvina buitį ir padeda sutaupyti krūvą laiko. Todėl tarp būtinųjų pirkinių visada rikiuojasi transporto priemonės, o jų rinka kasmet tik auga. Ne paslaptis, kad Lietuvoje itin gaji antrinė automobilių rinka. Tačiau net ir ji gali būti skaidoma į du tipus. Tai naudoti automobiliai ir naudoti automobiliai salonuose. Pastarieji yra kur kas saugesnis ir patikimesnis būdas įsigyti transporto priemonę. Čia suteikiamos garantijos ir parduodami tik patikrinti, patikimi automobiliai. Tad jei jus domina nauji automobiliai geromis kainomis, rekomenduojame apsidairyti tokiose vietose.  Naudoti automobiliai salonuose – kaip įsigyti?

Naudoti lizinginiai automobiliai

Jei ieškote transporto priemonės, tačiau ta, kurią nusižiūrėjote, viršija galimybes, naudoti automobiliai salonuose gali būti parduodami su paskola. Automobiliai lizingu be pradinio įnašo, užstatant transporto priemonę, nesuteikia jokių rizikų. Galite naudotis išperkamosios nuomos variantu, kai automobilis galutinai priklauso sumokėjus visas įmokas. Taip jums nereikės nieko užstatyti ar rūpintis, iš kur gauti pinigų solidžiam pradiniam įnašui.

Polizinginiai automobiliai

Pakankamai populiarūs naudoti automobiliai salonuose yra polizinginiai. Ką tai reiškia? Vakarų Europoje įprasta keisti naujus automobilius kas keletą metų, išsimokėtinai, sudarant sutartis, pagal kurias, sutarčiai pasibaigus, transporto priemonės yra grąžinamos atgal lizingo bendrovėms, o vairuotojai gauna naujus automobilius. Lizingo bendrovės šiuos automobilius parduoda ir juos siūlo naudotų transporto priemonių salonai Lietuvoje. Tokius automobilius verta įsigyti, nes jie nauji, pigesni už rinkos kainą ir yra naudoti vieno savininko. Ypatingai populiarūs naudoti automobiliai salonuose Toyota arba, kitaip sakant, polizinginiai Toyota automobiliai. Sąrašo viršuje taip pat išlieka įvairūs polizinginiai visureigiai, kuriuos itin mėgsta šeimos ar užmiestyje gyvenantys žmonės.

Kur ieškoti?

Jei jus domina naudoti automobiliai salonuose Klaipėdoje, labai rekomenduojame bendrovę „BRC automobiliai“. Salone rasite didelį populiarių transporto priemonių pasirinkimą itin patraukliomis kainomis. Tiesiog užsukite į jų puslapį ir modelius galėsite apžiūrėti nė neišėję iš namų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.