Tankriedis – vienintelis Lietuvoje! Išbandykite!

tankriedis

Vieninteliai Lietuvoje tankriedžiai – tai keturračio, riedlentės ir tanko savybių derinys. Šie „mažieji visureigiai“ gali skrieti bet kokiu paviršiumi – grumstuotais miško takais, sniegu apklotais keliais ar klampiais laukais. Tankriedis išvysto net 40 km/h greitį.

Pasivažinėjimas tankriedžiu

Pasivažinėjimą tankriedžiu Lietuvoje, kol kas siūlo tik Pramogų safaris. Tai jau 12 metų patirtį turinti įmonė, kuri teikia keturračių, bagių, motociklų ir tankriedžių pramogas Vilniuje bei Druskininkuose. Taip pat įmonė šias transporto priemones nuomoja, tad galite jas bent trumpam įsigyti ir mėgautis naujais potyriais!

Tankriedis yra labai kompaktiška transporto priemonė, kuri puikiai ir lengvai susilanksto bei telpa į automobilio bagažinę. Be to, šis aparatas yra toks galingas, jog įveikia bet kokias kelyje esančias kliūtis ar oro sąlygas: smėlį, sniegą, purvą, kalnus ir t. t.

Tankriedis yra lyg mažesnė visureigio versija, tinka naudoti visais metų laikais, bet kokiu oru ir gali važiuoti bet kokiais paviršiais. Tad jei sudominome, siūlome išbandyti!

Ką verta žinoti prieš važiuojant su tankriedžiu?

Paslauga teikiama asmenims nuo 16 m. amžiaus, tad vairuotojo ar kitoks pažymėjimas nereikalingas. Prieš pramogą privaloma pasirašyti saugaus vairavimo ir atsakomybės sutartį.

Šaltuoju metų laiku būtina apsirūpinti šilta, patogia apranga, avalyne ir šiltomis pirštinėmis. Esant poreikiui, galima išsinuomoti striukę ir kelnes, atsparias vėjui bei purvui. Tad jei patys neturite tinkamos aprangos, įmonė tuo mielai pasirūpins!

Tankriedžio atsiliepimai

Žmonės jau išbandę tankriedį, mielai pasidalino savo įspūdžiais ir atsiliepimais:

Tomas: „Vos pamatęs šią naujieną, iš karto supratau, kad noriu išbandyti! Čia ir dabar! Ką gi, galiu teigti, jog tikrai nesigailiu – įspūdžiai patys geriausi! Važiavau miško keliukais, tad įveikė viską kelyje: šakas, purvą, pievą ir t. t. Rekomenduoju!“

Ričardas: „Viena įdomiausių išbandytų pramogų! Pralekiau 45 km/h greičiu kaimo keliukais. Nesijautė jokie nelygumai žvirkelyje, viskas buvo super!“

Taigi, jei esate tikras žemės pramogų mėgėjas, o greitis ir naujos patirtys Jums vienas malonumas – kviečiame išbandyti tankriedį! Garantuojame, jog nepakartojami įspūdžiai Jūsų dar ilgai neapleis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.