Paskolos be palūkanų – greičiausias kelias įsigyti svajonių automobilį

paskol automobiliui

Paskola be palūkanų pravers norintiems įsigyti gerą automobilį, kurį vairuodami didžiuotumėmės. Svajones reikia pildyti, o ypatingai jei ta svajonė turi keturis ratus. Juk automobilis yra trečia vieta kur praleidžiame daugiausiai laiko, pirmos dvi – namai ir darbas. Tad, automobiliui reikia skirti išskirtinį dėmesį.

Kiekvienas norime, kad automobilis būtų patogus, neturėtų didelio „kilometražo“, būtų pakankamai naujas ir modernus. Kai renkamės automobilį, svarbi kiekviena detalė: kaip įrengtas automobilio vidus, kokių papildomų funkcijų jis turi, kiek kuro jis sudegina. Visus reikalavimus sudėjus į krūvą gaunasi automobilis, kuriam įsigyti greičiausiai prireiks nemenkos sumelės. Į pagalbą ateis paskolos be palūkanų.

Gaukite paskolą per 15 minučių ir nauju automobiliu džiaukitės jau tą pačią dieną. Visgi, norime važinėti šiandien, o ne po metų. Po keletos metų mūsų svajonių automobilis jau nebeatrodys toks trokštamas. Pasens jo modelis, bus prabėgęs dar daugiau kilometrų. Tad geriau nedelsti ir ieškoti paskolos akcijų.

Prieš griebdamiesi paskolos, pasidomėkite, ar galėsite ją gauti. Yra keletas kriterijų apsprendžiančių paskolos suteikimą. Visų paskolos kandidatų paraiškos yra patikrinamos prieš duodant leidimą. Paskolos neišduodamos:

  • asmenims, kurie negauna oficialių pajamų arba gauna oficialias pajamas trumpiau nei 4mėn., taip pat kurių finansiniai įsipareigojimai viršija 40 proc. gaunamų pajamų.
  • Asmenys turintys finansinių įsipareigojimų.
  • Turintys LR pasą.

Akivaizdu, kad sąlygos nesudėtingos, o automobilis gali greitai atsidurti jūsų garaže ar stovėjimo aikštelėje. Pasiskolinti bus visai nebrangu jei surasite kredito bendrovę, siūlančią vartojimo paskolos akciją. Galbūt jums net pasiseks surasti paskolos grąžinimą be jokio pabrangimo.

Štai ką sako Valdas iš Vilniaus apie paskolą automobiliams: „Paskola man padėjo įsigyti norimą automobilį ir greitai grąžinti pasiskolintą sumą. Be paskolos turbūt dar ir dabar neturėčiau automobilio. Prieš įsigydamas šią būtiną transporto priemonę aš pasiėmiau paskolą internetu. Tai buvo geriausias sprendimas.“

Ne tik Valdas, bet ir visa jo šeima džiaugiasi pirkiniu. Geras automobilis yra tikras šeimos džiaugsmas, ypač jei tenka daug važinėti ir šeimos kelionės automobiliu jums labai patinka. Vasarą nuvažiuoti prie jūros su šeima juk taip smagu!

Be tradicinės paskolos dar galite išbandyti kredito liniją. Tai galimybė pasiskolinti papildomai. Žmonėms yra suteikiamas kredito limitas (principas kaip kreditinės kortelės) su tam tikro dydžio pinigų suma, kurią jis gali naudotis (persivedinėti pinigus į savo sąskaitą) kada jam prireikia. Nuo pervedamos sumos yra skaičiuojamos palūkanos. Pervedama suma yra išskaidoma į 36mėn laikotarpį ir kiekvieną mėnesį yra siunčiamos sąskaitos. Jei nieko neišnaudojate – nieko nemokate. Šis metodas leis naudotis paskola pigiau.

Taigi, apsvarstykite savo galimybes, skolinkitės atsakingai ir džiaukitės nauju automobiliu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.